Hakkımızda

Bizler; 1980 yılında Koçak Emlak adı altında Ankara’da kurulmuş ve kuruluşundan bu yana yüzbinlerce konut, işyeri, arsa vb. gayrimenkullerin el değiştirmesinde emlak aracılık hizmetlerini doğru, dürüst ve etik bir hizmet anlayışıyla yürüten %100 yerli gayrimenkul danışmanlık kuruluşuyuz.

 

Sadece emlak sektöründe faaliyet göstermiş ve bu konuda kendini profesyonelleştiren bir kuruluş olarak 2005 yılında aldığımız kararla (Franchising) sistemini başlatarak Koçak Gayrimenkul markasını oluşturmuş olmanın verdiği haz ile sektördeki neredeyse yarım asırlık markamızı ve tecrübemizi yeni iş kurmak isteyen girişimcilerle paylaşmaktayız.

 

%100 yerli sermaye ile 2005 yılında oluşturduğumuz sistemimiz, temsilciliğin kazancından herhangi bir pay almayan ”paylaşımcı” ve ”etik” kurallara dayalı ”ÖNCE KAZANDIRAN” franchise sistemine uyum sağlayabilecek temsilcilikler ile Türkiye’de ve Dünya’da Gayrimenkul sektörünün hak ettiği yerde olmasını sağlamak üzere emlak sektöründeki faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Emlak sektörünün eğitimli insanlardan oluşması gerektiğine inanmış bir kuruluş olarak sektördeki eğitim açığını kapatma yönünde çalışmalarımıza başlayarak 2005 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Özel Koçak Gayrimenkul Emlakçılık Kursunu Ankara’da açarak bir ilke imza atmış ve sektöre eğitimli personeller kazandırmış olmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız.

 

40 yılı aşkın tecrübemizi faaliyet alanımızda yer alan hizmet yelpazesi göstermektedir.

 

  • Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı
  • Gayrimenkul Finansmanı ve Pazarlama
  • Proje Organizasyonu
  • Etüt Mevzi İmar Planı
  • Kat Karşılığı Taahhüt
  • Portföy Yönetimi
  • Yatırım Fizibilite çalışmaları
  • Site – Apartman – İş ve Alışveriş Merkezleri Yönetim Hizmetleri
     

Emlak sektörünü hak ettiği yere getirmek, gayrimenkul alım-satım aracılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerine her zaman aynı dürüstlük, güven ortamını sağlamak ve bu Türk markasını dünya’ya açmak isteyen kuruluşumuz; misyon ve vizyonunu tek bir cümle üzerine kurmuştur.

 

 

“Dünya Markası Bir Türk İmzası”

Koçak Gayrimenkul; Ufrad (Ulusal Franchising Derneği) ın yapmış olduğu sistem değerlendirmesiden onay olan Türkiye’nin “Emlak” sektöründeki ilk firmasıdır.

Karşılaştırma Listesi